موشن گرافیک با ورنا وب:

موشن گرافیک طراحی موشن گرافیکموشن گرافیک (گرافیک متحرک):

موشن گرافیک ترکیبی از گرافیک، انیمیشن و متن به همراه صدا و موسیقی است، که با گرافیکی زیبا و به صورت فلت یا تخت طراحی می شود و با رسانه های زیادی سازگار است.

چند دلیل برای استفاده از موشن گرافیک:

هزینه کمتر، مخاطب بیشتر
راحت شدن از دردسرهای فیلم برداری
جذابیت گرافیکی و تاثیر گذاری بیشتر
موشن گرافیک می تواند موارد بالا را در فضائی زیبا و گرافیکی جذاب ارائه دهد و علاوه بر ساده کردن درک مسائل پیچیده ای مثل آمار و ارقام، باعث تفاوت و برتری تبلیغ شما از رقبا می گردد.

اگر به دنبال تبلیغ برندتان به شیوه ای خلاق و با گرافیکی جذاب و تاثیر گذار و تاثیر گذار هستید، یکی از سه طرح زیر را که برای شما مناسب است انتخاب کنید:

طرح Economic یا مقرون به صرفه:

ممکن است شما برای معرفی محصولتان با محدودیت رمانی مواجه باشید و می خواهید در سریع ترین زمان تبلیغتان آماده شود و یا هزینه ی کمتری برای تبلیغ برندتان بپردازید.
پیشنهاد ما برای شما طرح Economic است. شما با استفاده این طرح می توانید در محیط گرافیکی جذاب، ساده و زیبا برند و محصول خود را به تعداد زیادی از مخاطبان خود معرفی کنید.

طرح Special:

استفاده از شخصیت کارتونی به همراه نریشن و گوینده تاثیر مثبت و بیشتری روی مخاطب دارد. مخاطب در فرصت محدود می تواند با شخصیت کارتونی همراه شود و خصوصیات برند و محصول شما را از نقطه نظر آن شخصیت کارتونی ببیند. اگر به دنبال تاثیر گذاری بیشتر برروی مخاطب خود هستید، ما طرح Special را به شما پیشنهاد می کنیم.

طرح Royal:

برندتان را به یاد مخاطب بسپارید…
همه ی ما عاشق داستان هستیم، ما با داستان هائی که از عزیزانمان شنیده ایم بزرگ شدیم و آنها را هنوز به خاطر داریم. اثری که یک موضوع در قالب داستان برروی مخاطب می گذارد، بسیار تاثیر گذار تر از شعار های تبلیغاتی، سخنرانی و آمار و ارقام است.
در طرح حرفه ای موشن گرافیک، محصول و برند شما در قالب داستان و شخصیت پردازی جذاب در مدت زمانی کوتاه و مفید به مخاطب معرفی می شود و او همراه با کاراکتر داستان، با برند شما آشنا می شود.
اگر به دنبال تاثر گذاری بیشتر برروی مخاطبتان هستید، ما طرح Royal  را به شما پیشنهاد می کنیم.
خلاقانه ترین سناریو و موضوعات تبلیغاتی را از کارشناسان مجرب ورنا وب بخواهید…