سئو وب سایت با ورنا وب

 سئو وب سایت

سئو وب سایت یا همان بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجوگر همچون گوگل امری پر چالش و همچنین تخصصی می باشد.

چرا سئو وب سایت تخصصی می باشد؟
سئو امری حیاتی برای یک وبسایت می باشد زیرا امکان دارد حتی با کوچکترین اشتباه وبسایت شما چندین پله در موتور های جستجو گر سقوط کنید که موجب عدم برگشت شما به رتبه قبلی شما شود.بنابراین می توان قاطعانه گفت که سئو امری تخصصی است و نیازمند متخصصی می باشد که سالها تجربه کاری در این زمینه را داشته باشد.
قیمت سئو وب سایت برای هر سایتی متفاوت با سایت دیگری می باشد!
رقبای تمامی سایت ها با یکدیگر متفاوت می باشد زیرا کلمات مهم یک گروه کاری با یکدیگر فرق دارد و بسته به تراز رقبای وبسایت مورد نظر در کلمات کلیدی مد نظر شما براورد قیمت می شود.

مراحل سئو توسط ورنا وب:

بطور کل مراحل سئو توسط تیم سئو ورنا در ۳فاز صورت می گیرد:
فاز اول: سئو درونی سایت
سئو درونی سایت بهینه سازی می باشد که بر روی کد ها عکس ها و سایر مواردی که درون خود آن وبسایت وجود دارد انجام میگیرد که این امر برای سئو کار نیازمند داشتن پنل مدیریت وبسایت شما می باشد و یا حتی در برخی از موارد نیاز به داشتن اطلاعات هاست شما.

سئو داخلی

فاز دوم:سئو خارجی وب سایت
این قسمت که پر هزینه ترین فاز سئو می باشد شامل تبلیغاتی است که به صورت پله ای برای شما در سایتهای معتبر و همچنین دارای رتبه های خوب جهانی برای سایت شما ساخته می شود یکی دیگر از کارها در این فاز معرفی سایت شما به شبکه های اجتماعی متنوع می باشد که امروزه در الگوریتم گوگل امری بسیار مهم می باشد.

سئو خارجی
فاز سوم:تثبیت جایگاه
در این فاز به طور کل تیم سئو ورنا به صورت روزانه رتبه های کلمات کلیدی را چک میکند تا اگر نیازی به کار اضافی یا هزینه ای دیگر باشد آن را برطرف کند تا شما همواره در صدر موتور های جستجو گر باشید.

 

چرا ورنا وب؟

مجموعه ورناوب با دارا بودن تیمی مجرب در این زمینه قادر است وب سایت شما را به صورت استاندارد و طبیعی در صفحه اول گوگل قرار دهد با توجه به اینکه بحث سئو و امتیاز بندی وب سایت ها امروزه بسیار حساس و طبق الگوریتم های خاصی از سمت گوگل اعمال می شود،اجرای تخصصی پروژه سئو از مهمترین نکات برای قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل خواهد بود.

 کسب رتبه های بالا

فعالیت بهینه سازی بر روی سایت شما بر روی کلیه عبارات مهم شما تاثیر گذار خواهد بود.

 کارشناس اختصاصی

کارشناسی در خدمت شما خواهد بود که به صورت اختصاصی کلیه امور شما را تحلیل و پشتیبانی خواهد کرد.

 گزارش

گزارش های تحلیلی ماهیانه تیم ورنا شما را در جریان رشد و پیشرفت وب سایت شما قرار خواهد داد.

 بدون نگرانی از قرار دادهای بلند مدت

سرویس های ما به صورت ماهیانه خواهد بود و در صورت عدم رضایت شما قادر به قطع همکاری خواهید بود.

 سئو مدرن

سئو امروزی بسیار متفاوت با سئو سالهای پیش است تیم ورنا آخرین تکنیک ها روز را برای شما به کار خواهد برد.

 

 قوی ترین سئو را با ورناوب تجربه کنید.

 

نمونه کار سایت های سئو شده

 

شما عزیزان میتوانید با پر کردن فرم زیر اطلاعات مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا در اولین فرصت هزینه سئو مورد نظر برای شما برآورد شده و با شما برای ادامه همکاری تماس گرفته شود.

CAPTCHA
لطفا صبر کنید