وبسایت یا اشتراک؟

وبسایت یا اشتراک؟

ارسال شده در: طراحی سایت, مقالات | 0

وبسایت بسازیم یا شبکه های اجتماعی؟

شاید به این موضوع فکر کرده باشید که آیا ساخت و تبلیغ در شبکه های اجتماعی امروزه همانند اینستاگرام و تلگرام بهتر است یا ساخت یک وبسایت؟ یا اصلا چه فرقی دارد؟

فرض کنید که شما جعبه های کوچکی را میتوانید خریداری کنید که هر یک از وسیله های شما در این جعبه جا می شود، همچنین میتوانید جعبه ای انتخاب کنید که بسیار بزرگ است و تمامی وصایل شما در آنجا جا می شود و حتی قابلیت بزرگتر شدن هم دارد. کدام را انتخاب می کنید؟

سئو یا شبکه های اجتماعیشبکه های اجتماعی مانند اینستا گرام شما می توانید تعداد محدود عکس با تعداد محدود نوشته پست ارسال کنید آن هم برای کسانی که تنها شما را میشناسنند و یا تلگرام هم بدین ترتیب، اما شما با داشتن وبسایت شما تمامی این کارها را می توانید تغریبا بدون هیچ محدودیتی انجام دهید.

همچنین با قابلیت های جدیدی که امروزه به وبسایت ها میتوان اضافه کرد استفاده از اشتراک گذاری پست ها و مطالب شما در کانال های تلگرام، اینستاگرام، توییتر و… می باشد.

و سخن پایانی اینکه وبسایت هویت شماست و نشانه شخصیت کاری شما، هر فردی می تواند شبکه های اجتماعی داشته باشد اما نمی تواند یک وبسایت کارامد داشته باشد. 

دنبال کردن shahin:

فارق التحصیل ممتاز کارشناسی در رشته نرم افزار کامپیوتر-دارای کارشناسی ارشد نرم افزار کامپیوتر-تخصص در سئو، برنامه نویسی php، sql css html

آخرین ارسال ها از

ارسال پاسخ