سئو برای گوگل

سئو برای گوگل

ارسال شده در: سئو, مقالات | 0

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های موتور های جسجوگرهایی همچون گوگل هر ساله شاهد بوجود آمدن الگوریتم های جستجوگر هستیم.

این الگوریتم ها هر ساله تغییر می کند و ما باید همواره بروز باشیم تا از شرایط مطلوبی برای سایت خود در زمینه سئو شاهد باشیم. حال میپردازیم به مواردی که هم اکنون گوگل برای نمایش صفحات وبسایت شما برایش بسیار مهم است:

داشتن حالت واکنشگرا: یکی از مهمترین ویژگی هایی که یک وبسایت برای داشتن سئو خوب می بایست که دارا باشد حالت responsive یا همان واکنشگراست به معنی اینکه طراحی سایت شما باید به گونه ای باشد که نمایش سایت شما در انواع نمایش گرها همچون لب تاپ، تلفن همراه، تبلت و… گونه خاصی برای نمایش داشته باشد.

واکنشگرا
عنوان صفحات: هر برگه از سایت شما باید دارای عنوان باشد به گونه ای که عنوان صفحه مرتبط با نوشته و توضیحات در آن صفحه باشد.

عنوان

 

استفاده از توضیحات صفحه: description  یا توضیحات مربوط به هر صفحه وبسایت شما می باشد که باید تا جایی که میتوانید از توضیحاتی مختصر درباره ی صفحه مورد نظر خود استفاده کنید.

توضیحات

بالا بودن سرعت لود وبسایت: وبسایت شما باید به گونه ای برنامه نویسی و طراحی شده باشد تا سرعت آن بالا باشد. توجه داشته باشید که گوگل امروزه برای این امر اهمیت فراوانی می دهد.

سرعت

لینک های ورودی به صفحه وبسایت شما: استفاده از لینک سایت شما در صفحات پر بازدید جهان که دارای رتبه خوبی هستند می تواند به صورت چشمگیری موجب بالا رفتن تراز شما در سئو شود.

استفاده از شبکه های اجتماعی: امروزه یکه از فاکتور های مهم در زمینه سئو در گوگل استفاده و به اشتراک گذاری صفحات شما همانند: فیسبوک، اینستاگرام، گوگل پلاس و … می باشد.

شبکه اجتماعی

نقشه سایت: نقشه سایت کمک می کند تا موتور جستجو به تمام صفحات سایت شما ایندکس بدهد. این ساده ترین و موثر ترین راه برای این است که به گوگل بگویید صفحات وب سایت شما شامل چه چیزهایی است.

نقشه سایت

 

امیدوارم از این مقاله که در اختیار شما قرار گرفت استفاده کنید.

دنبال کردن shahin:

فارق التحصیل ممتاز کارشناسی در رشته نرم افزار کامپیوتر-دارای کارشناسی ارشد نرم افزار کامپیوتر-تخصص در سئو، برنامه نویسی php، sql css html

آخرین ارسال ها از

ارسال پاسخ